Feeling refreshed after using it for sure. A good formula for sure. What else can I say? It is very nice and overall the smell is one of the best for this price point on the market right now.
5/5 stars :)
Тежка прокоба над едно село Тежка тегне и до днес Молитви трябват и водосвет Защото светец го е проклел Да не се разбират сестри две Там...
Няма коментари:
Публикуване на коментар